Bitki ve Hayvan besleme uzmanı
Hakkımızda

Araştırma & GELİŞTİRME

Saha ve Ar&Ge arasındaki sinerji sayesinde üreticilerin ihtiyaçlarına yönelik en iyi ürünler sunulabilmektedir

Grup Roullier şubesi olarak, Timac Agro Avrasya 400 araştırmacının deneyiminden faydalanarak uluslararası ve yerel alanda kullanıma uygun çözümler sunabilmekte.

Grup Roullier Ar&Ge'yi öncelik yapan az sayıda firmalardan bir tanesi, bunun sonucu olarak bitki ve hayvan besleme konusunda araştırmaları kendi laboratuvarlarında yürütebilmektedir.

  • Fransa'nın Britanya bölgesinde bulunan Dinard şehrinde, CRIAS (Uluslararası Tarımsal Araştırma Merkezi) ılıman bölgelerde bitki besleme ve deniz yosunlarının yeni uygulamaları üzerinde çalışmakta.
  • Fransa'nın Britanya bölgesinde bulunan Dinard şehrinde, CERA (Araştırma ve Uygulama Merkezi) üreticilere uygun ürün üretebilmek için devamlı yeni endüstriyel çözümler üzerinde çalışmakta.

Yine Britanya bölgesinde, fakat bu sefer Saint-Malo'da yapılan Dünya Araştırma Merkezi devam eden araştırmalara güç katacaktır. Geçtiğimiz aylarda biten merkezde üreticilerinin beklentilerini fazlasıyla karşılayacak yeni ürünler geliştirilecek. 

  • 8.000m2'lik bir alan üzerinde
  • Yüksek teknoloji ile donatılmış 5 adet laboratuvar
  • Avrupanın en büyük deneme serası

Tarımdaki son teknoloji devamlı takip edebilmek için Dünya'daki farklı bölgelerde üniversiteler ile iş birlikleri devam etmekte. 

Haberler
Worldwide R&D center - Project is in time!